نقاشی و طراحی دکوراسیون داخلی

  
  
  

تاثیر رنگ بر زنان وزندگی

 
تاثیر رنگ بر زنان وزندگی

تأثیر رنگ بر زنان و زندگى

نوشته شده توسط:رضا زنگنه

 

دوشنبه13 ابان 92-نقاشی رنگ و ساختمان

 

رنگ ها به لحاظ روان شناسی روی افراد تأثیرات خاصی دارد. هر فرد به رنگ خاصی تمایل بیشتری دارد. در این میان محققان دریافته‌اند كه رنگ ها روی زنان و مردان تأثیرات متفاوتی برجای می‌‌گذارد

زنان نسبت به

رنگ آبی

احساس خاصی دارند و به همین علت است که وقتی فردی را كه آبی پوشیده نسبت به او اعتماد بیشتری نشان می دهند و در برخورد با او راحت تر هستند..

یك زن از

رنگ قرمز
معنای عشق و محبت را احساس می‌كند بنابراین وقتی شاخه گل قرمز رنگی به او هدیه می‌كنید، برای او این مسئله تداعی می‌شود كه دوستش دارید.

رنگ های تیره و پررنگ
به زنان احساس قدرت و خشونت می‌دهند. بنابراین اتاق‌هایی كه رنگ‌های تند و تیره دارند در زنان احساس انرژی و قدرت ایجاد می‌كند.

اگر می‌خواهید احساس جوانی و نشاط را در كسی پیدا كنید حتماً اتاقی را در خانه رنگ سبزدر آورید.

 خانم‌ها برای ایجاد آرامش و داشتن مكانی دور از استرس باید در ایجاد رنگ آمیزی در دكوراسیون خانه به نكاتی توجه داشته باشند. مثلاً به كار رفتن رنگ‌های سرد برای اتاق خواب و وسایلی مثل روتختی و ملحفه ها باعث می‌شود كه احساس آرامش و خوابی راحت داشته باشید . برای ایجاد روحی ارام اگر رنگ دیوارهای اتاق خواب را با رنگ های سرد ملایم رنگ كنید مفید می‌باشد.

یادتان باشد قرار گرفتن كوسن ارغوانی روی مبلمانی كه رنگ خنثی دارد باعث توانایی در تخیل می‌شود و احساس توانگری ایجاد می‌كند.

تلفن تماس:09307588194-09333469229-09123466312
ادرس وب سایت:www. naghaashi.com